שובל ניהול והשקעות
חברת נדל"ן מובילה, בישראל ובעולם

החברה, אשר נוסדה על ידי איש העסקים והיזם נס שובל, מתמחה בהשכרת משרדים במגדלי יוקרה באזורים המבוקשים ביותר בארץ ומספקת שירותי ניהול לנכסים שברשותה

בין הנכסים שברשות החברה: מתחמי משרדים יוקרתיים וחדשניים במגדלי העסקים המובילים בגוש דן: מגדלי אלון, מגדל השחר, יהודה הלוי ומגדל המוזיאון בתל אביב, מגדל העוגן ברמת החייל צפון תל אביב, מגדלי אקרשטיין בהרצליה פיתוח, מגדלי עזריאלי בחולון ומתחם העסקים החדש ברחובות (הורוביץ).
לשובל מגוון גדול של משרדים להשכרה החל מ- 20 מ"ר. בתכנון המתחמים הושם דגש על סביבת עבודה חכמה ומתקדמת: שימוש בחומרים איכותיים, שילוב תאורות לד חדשניות, ניצול אור יום, בידוד תרמי לחיסכון באנרגיה ולשמירה על הסביבה, ניצול שטח מקסימלי וסטנדרט גימור גבוה ביותר. זאת בנוסף ללובי מרשים וחניון בכל מגדל.
המבחר הרחב של נכסים הנמצאים בבעלותה ובניהולה של החברה, מאפשרים למצוא ולהתאים, באופן ישיר ובצורה מושלמת, עבור כל לקוח, את סוג, גודל ומיקום המשרד הנכון ביותר לצרכיו ולדרישותיו – וכל זאת ללא עמלות תיווך!
לשובל ניהול והשקעות מוניטין רב המבוסס על אמינות, ידע וניסיון שנצברו במהלך שנים רבות של ייזום וניהול פרויקטים מוצלחים בארץ ובעולם.

משרדי החברה וההנהלה הראשית ממוקמים במגדלי אלון 

אנו מזמינים אתכם להתרשם, להצטרף וליהנות גם אתם משירות המשאיר אחריו שובל של הצלחה.

מחפשים משרד וצרכים עזרה בתהליך? השאירו עכשיו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם:

צרכים עזרה? השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם:

התקשרו עכשיו:

דילוג לתוכן